Back to Question Center
0

სემალტი: Pazarlama Için Instagram Hikayeleri Nasıl Kullanılır?

1 answers:

Sosyal medya platformları, şirketlerin ü hümmetlerini pazarlaması için mükemmel fırsatlar sunar. ფეისბუკში Instagram, Facebook- ის ტარფინდონ სოსალი მედიური ალანდდა ძველი გიბი სადიდ ალდანდ. Facebook Ayrıca Snapchat'ı 3 Milyar dolar karşılığında satın almak için bir teklifte bulundu ancak teklif, kurucu Evan Spiegel tarafından reddedildi.

Bunun bir sonucu olarak, Instagram'ın Öyküler მხატვრული მხატვრული ფილმის ყუთი. ანტა პლატფორმაზე, Instagram'ın 500 მილიონი aktif kullanıcısına, Snapchat'ın 150 milyon kullanıcısına sahip olması.

, სემულტინი , მუსტერე ბასარი იონეტიკა არტემი აბგარიანი, Instagram ჰეიკელიერინინი იას პაზალამასინდა ვან ბარაი არჩინი და იიზი şekilde nasıl kullanılabileceği konusunda güçlü bir araç haline geldiğini açıklıyor

დაწვრილებითი ინფორმაციის მისაღებად გთხოვთ გაიაროთ ავტორიზაცია. არაბთა რესპუბლიკა, Snapchat'taki insanların çoğunun da Instagram'ı kullandığını gösteriyor. Bununla birlikte, çoğunun kişisel olarak arkadaşlarıyla kişisel olarak paylaşmak için kullanabileceği bir platformat var. Instagram კუპანტიკა, დილერი ტარაფანი, ilgilerini ve fikirlerini markayla sorunsuz bir şekilde etkileşime gerbilis ve paylaşabilir.

Dijital pazarlamacılar için bunun anlamı nedir? მარკალარლა ეკლესსმედიანი ბლუნმკარ ბლუნმკარ ომულნერლი ნასიილ თპკი ვერიცეგიინი izlemek ve analise etqek için Instagram'ı kullanabilirler..პლატფორმა ayrıca, markaların ve pazarlamacının, kitlenin tercihlerini, ilgi alanlarını ve kişisel yaşamını net bir şekilde anlamasını sağlar.

Instagram Hikayeleri ნიშანლალაი Artırır

Instagram Öyküleri özelliğini kullanarak, günlük olarak kitleyle iletişim kurabilirsiniz. ბუ süreçte, kişiliğinizi izleyicilerle paylaşıp paylaşacaksınız.

მერსედესის ბენზინი, Instagram'ı kullanarak pozlamasını genişletebilen uluslararası bir şirkete iyi bir örnek. შრიკი, Instagram Hikayelerini kullanmaya başladıklarında taahhüdünde% 500 artış kaydedildi.

Haber Kaynağı Algoritması'nda değişiklik

Haber akışını yöneten algoritma Facebook'un Instagram'ı satın almasından beri geliştirildi. Yayınlar günümüzde taahhüt düzeyinde listeleniyor. გეოგრაფია, Instagram, დალაგებული ბმულები და ბმულები

იანი ალგორითმია, yayınlanarak rekabette öne geçmek için izleyicilerinizin ihtiyaçlarına cevap vererek kullanabilirsiniz. Yeniden hedefleme reklamları, potansiyel müstterilere pazardaki ü hwmetleri politik olarak hatırlatırken markaların büyütülmesine de yardımcı oluyor.

Günde 5-20 ენშტატანი ჰაკეისი იზამია Çalışın

Sosyal medya pazarlamasında başarının sırrı müşterileri ile sürekli iletişim sürdürmektir. 5-20 Instagram hikayelerini yayınlamak, kitlenin daima markanızın yaptıklarına ayak uydurmasını sağlayacaktır. ჰეიკელიერინის ტალპიკილინიზი ტარიფინდინი დეგილი, აინკი çıkarları ოლანი დილერ კულანციკარლი ტარფინანდი გორგესეცინი უნათმაიინი.

Hayata tekrar dönmenize yardımcı olmak için günlük olarak bir grafik tasarımcısı tutmayı düşünün. მე არ ვიცი, რომ მე არ ვიცი, რომ გადავარჩინოთ ფოტოფაშუალება და დიაგრამაზე Source . მისი მეუღლე იაკობის ძმა

November 28, 2017